Görüşleriniz bizim için çok önemli!
Özkan M.
Özkan M.

Takı aksesuar çekimi yaptırdık herkese tavsiye ederim sonuçlar beklediğimden çok iyi çıktı.

Berkay O.
Berkay O.

Ben söylemeden fotoğrafları küçültmüş tam lazım oldu gibi yapmışlar gerçekten işini yapan bir firma ne lazımsa dinliyor olurnu söylüyorlar çok teşekkür ederim.

Ahmet A.
Ahmet A.

Acele dedik aynı gün fotoğraflarımızı düzenleyip yüklemişler sabahın köründe indirdim aynı hafta içinde kargosu ödenmiş fotoğrafların bulunduğu dvd ve fiş içeren bir kargo aldık. Çok profesyonel bir hizmet gerçekten harika.

Ayşen A.
Ayşen A.

Toplantı çekimimizi yaptılar hem kamera hem fotoğraf çekimi yaptırdık ve gayet memnun kaldık hiç bir konuda sıkıntı çıkmadı videonun hazır olması biraz uzun sürdü düzeltme isteklerimizi biraz gecikmelide olsa sorunsuz yerine getirdiler. Tekrar çalışacağız. Teşekkürler.

Kemal Ö.
Kemal Ö.

Düğün çekimi için anlaştık ne albüm ne fotoğraf verdiler sadece dvd resimler fiyata ben karar verdim ona göre ekipman ve fotoğrafçı geldi fotoğraflar gerçekten çok güzel oldu gelen arkadaşta gayet sempatik güler yüzlü biriydi bir saat sürmedi sanırım 3-4 ayrı yerde otur kalk

Harun B.
Harun B.

Ürün çekimi yaptık her şey olur tamam diyorlar hep kolaya kaçıyorlar stüdyo dedim gerek yok dediler ısrarlarıma rağmen gelip yerinizde çekelim diye tutturdular ama pişman olmadım gayet güzel oldu.

Özge G.
Özge G.

Kızımın doğum günü için anlaştık çevredeki fotoğrafçılar çok para isteyince internetten bir kaç yer ile görüştüm çok alelacele oldu ama en ucuz fiyatı söylediler gelen fotoğrafçı adını unuttum gayet sevimli bir arkadaştı fotoğraflarda bekledimden iyi oldu bütün fotoğ

Emre C.
Emre C.

Ülke çapında yaptığımız şirket etkinliklerimizde Fotoğraftr ile çalışıyoruz ufak tefek aksaklıklar olsa da hiç mağdur edilmedim ve arada kalmadım bu gerçekten büyük bir artı bunun için Kaan bey ve Ömer beye çok teşekkürler. Tek eksi yanı ön ödeme konusu diyebilirim süre

Daha iyi hizmet için bizi bilgilendirin!

Fotoğrafçı Tavsiye, Lütfen hizmetlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi info@fotograftr.com adresine mail yada sosyal medya sayfalarımızda yorum olarak yazınız.

Tarayıcınız çok eski ve siteyi görüntüleyemiyor. Lütfen güncelleyip tekrar deneyin.

Biz Google chrome kullanmanızı öneriyoruz

iletişim

info@fotograftr.com | +905364653243