Görüşleriniz bizim için çok önemli!

Daha iyi hizmet için bizi bilgilendirin!

Emre

Ülke çapında yaptığımız şirket etkinliklerimizde Fotoğraftr ile çalışıyoruz ufak tefek aksaklıklar olsa da hiç mağdur edilmedim ve arada kalmadım bu gerçekten büyük bir artı bunun için Kaan bey ve Ömer beye çok teşekkürler. Tek eksi yanı ön ödeme konusu diyebilirim sürekli çalışmamıza rağmen ön ödemesiz bir rezervasyon yapmıyorlar.

Özge

Kızımın doğum günü için anlaştık çevredeki fotoğrafçılar çok para isteyince internetten bir kaç yer ile görüştüm çok alelacele oldu ama en ucuz fiyatı söylediler gelen fotoğrafçı adını unuttum gayet sevimli bir arkadaştı fotoğraflarda bekledimden iyi oldu bütün fotoğrafları hemen cd ye yazıp verdi.

Harun

Ürün çekimi yaptık her şey olur tamam diyorlar hep kolaya kaçıyorlar stüdyo dedim gerek yok dediler ısrarlarıma rağmen gelip yerinizde çekelim diye tutturdular ama pişman olmadım gayet güzel oldu.

Kemal

Düğün çekimi için anlaştık ne albüm ne fotoğraf verdiler sadece dvd resimler fiyata ben karar verdim ona göre ekipman ve fotoğrafçı geldi fotoğraflar gerçekten çok güzel oldu gelen arkadaşta gayet sempatik güler yüzlü biriydi bir saat sürmedi sanırım 3-4 ayrı yerde otur kalk dön falan derken tamam dedi yeter ne güzel iş dedim bravo adamlara fotoğrafları almamız bir haftayı buldu endişelendik noluyo diye ama fotoğraflar harika oldu eşimin yüzü güldü sevindim. Teşekkürler.

Ayşen

Toplantı çekimimizi yaptılar hem kamera hem fotoğraf çekimi yaptırdık ve gayet memnun kaldık hiç bir konuda sıkıntı çıkmadı videonun hazır olması biraz uzun sürdü düzeltme isteklerimizi biraz gecikmelide olsa sorunsuz yerine getirdiler. Tekrar çalışacağız. Teşekkürler.

Ahmet

Acele dedik aynı gün fotoğraflarımızı düzenleyip yüklemişler sabahın köründe indirdim aynı hafta içinde kargosu ödenmiş fotoğrafların bulunduğu dvd ve fiş içeren bir kargo aldık. Çok profesyonel bir hizmet gerçekten harika.

Berkay

Ben söylemeden fotoğrafları küçültmüş tam lazım oldu gibi yapmışlar gerçekten işini yapan bir firma ne lazımsa dinliyor olurnu söylüyorlar çok teşekkür ederim.

Zeytin

Düğünümüzü çektiler çok güzel birde bahçe çekimi yaptık renkleri falan harika iki arkadaşta çok iyiydiler her şey için teşekkür ederiz.

Özkan

Takı aksesuar çekimi yaptırdık herkese tavsiye ederim sonuçlar beklediğimden çok iyi çıktı.

fotoğrafçı tavsiye ,istanbul fotoğrafçı tavsiye, fotoğrafçı önerisi

Fotoğrafçı Tavsiye, Lütfen hizmetlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi info@fotograftr.com adresine mail olarak gönderiniz.

Tarayıcınız çok eski ve siteyi görüntüleyemiyor. Lütfen güncelleyip tekrar deneyin.

Biz Google chrome kullanmanızı öneriyoruz

iletişim

info@fotograftr.com | +905364653243

error: içerik kopyalanamaz !!